HomePosljednje novostiSuperLiga: favorit Florina Răducioiu za osvajanje titula: 'Idem na bombu.'

SuperLiga: favorit Florina Răducioiu za osvajanje titula: ‘Idem na bombu.’

Florin Răducioiu (54 godine), bivši sjajni napadač Dinama i rumunjske reprezentacije, izrazio je želju da Universitatea Cluj osvoji naslov prvaka..

U Cluj je odlično krenuo u sezonu, trenutno drži prvo mjesto u Superligi s 23 boda nakon 12 utakmica.

Florin Răducioiu želi da Universitatea Cluj bude prvak

Răducioiu pripisuje impresivne rezultate koje je postigao ‘Șepcile Roșii’ treneru Ioanu Ovidiu Sabău.

‘Bit ću iskren s tobom, Neluțu Sabău, s kojim sam prijatelj dugi niz godina, izvanredan je tip i volio bih da pobijedi.Želim da U Cluj ove godine osvoji prvenstvo.Navijam za njih! Jako ga cijenim, izvrstan je prijatelj i zaslužuje osvojiti naslov.

Teško je, ali on je tu s razlogom.Neluțu radi vrlo dobar posao i jako je teško pobijediti njegovu momčad.Sretan sam i nadam se da mogu održati ovu formu što je duže moguće i osvojiti naslov,’ rekao je Răducioiu.

Bez pobjede u posljednja tri kola (1-1 protiv Universitatea Craiova, 0-1 protiv Poli Iași i 2-2 protiv Unirea Slobozia), Universitatea Cluj će se u 13. kolu susresti s Oțelul Galați (trenutno na 3. mjestu).

Okršaj ovosezonskih otkrića odigrat će se u petak, 18. listopada u 21 sat.

Marko
Marko
Ja sam Marko, sportski entuzijast i član SV M&R Feldkirchen. Pišem članke o našim sportskim aktivnostima, treninzima i uspjesima. Moja strast je dijeliti priče o sportu i motivirati naše članove da ostvare svoje ciljeve. Pridružite nam se i postanite dio naše sportske zajednice!